منو اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک آ ، طبقه سوم ، کلینیک صدف - تلفن : 8 - 32240827 | 32214564
بهترین  کاشت مو به روش sut در اصفهان | بهترین متخصص پوست در اصفهان
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / کاشت مو / کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut

مراحل کاشت مو به روش SUT

مراحل کاشت مو به روش SUT مانند روش FIT یا Micro FIT می‌باشد با این تفاوت که برداشت فولیکول‌های مو بجای استفاده از هولدرهای دستی ( در روش FIT) توسط دستگاه انجام می‌شود.

با استفاده از این دستگاه می‌توان فولیکول‌های مو را پیوند زد. این تکنولوژی احتمال آسیب گرافت‌های مو (بافت پیوندی) را بسیار پایین می‌آورد. در طول فرآیند، ابزار برش داخل درم را تنها یک میلی متر باز می‌کند، و تمام ساختار مو توسط دستگاه بیرون کشیده می‌شود. این کار در واقع کاملا ریسک آسیب فیزیکی به گرافت‌های مو (پیاز مو و آنچه پیاز مو را احاطه کرده است) را حذف می‌کند.

در طول دومین مرحله‌ی کاشت مو‌، وقتی گرافت‌ها کاشته می‌شوند، هولدرهای دستگاه بافت‌های پیوندی را به درون میکروبرش‌های ایجاد شده (برش بسیار ریز) در درم وارد می‌کنند. فرآیند بیرون کشیدن فولیکول مو دقیق‌تر از این کار در سایر درمان‌ها است.

کاشت مو SUT روشی است که به دلیل کمترین تهاجم، کوتاه‌تر بودن دوره‌ی نقاهت آن در مقایسه با سایر روش‌ها با کمترین نرخ عوارض برای بیمار اقتصادی‌تر است و اسکار‌های قابل مشاهده برای بیمار نسبت به روش کاشت موی FUT به جای نمی‌گذارد.

با استفاده از دستگاه کاشت موی SUT پزشکان بهترین فولیکول‌های مو را استخراج می‌کنند و کوچکترین زخم را بر جای می‌گذارند که بدون هیچ نشانه‌ای بهبود پیدا خواهد کرد.

این تکنولوژی اجازه‌ی استفاده از مناطقی غیر از پوست سر برای بیرون کشیدن فولیکول‌ها را می‌دهد. مو ممکن است از سینه و یا از ناحیه ریش پیوند شود. این موضوع به طرز قابل توجهی احتمال و امکان پیوند را افزایش می‌دهد. کاشت مو به روش SUT راه حل خوبی برای بیمارانی است که قبلا توسط روش‌های FUT و ترکیبی تحت پیوند قرار گرفته‌اند. پیوند‌هایی که با روش SUT انجام می‌شوند، سریع‌تر بهبود می‌یابند و ناراحتی کمتری دارند. پس از یک ماه بیمار می‌تواند پشت موهایش را مدلی که می‌خواهد کوتاه کند، بدون اینکه اسکار‌هایش دیده شوند. عملکرد تکنیکی این وسیله به پزشک اجازه می‌دهد روی ابعاد زیبایی شناختی تمرکز کند.

مزایای کاشت مو به روش SUT

بدون جراحی، خونریزی و درد
هیچ گونه اسکاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای کاشته شده نمی‌باشیم
تراکمی سه برابری نسبت به روش‌های سنتی (FIT) و (FUT) را انجام دهیم
طبیعی بودن خط رویش و مهندسی آن توسط تیم مجرب کاشت مو
از بین رفتن فولیکول‌های برداشت شده به صفر می‌رسند.

کاندید مناسب کاشت مو به روش SUT

آلوپسی (طاسی) آندروژنیک در مردان
طاسی پس از ضربه
طاسی پس از سوختگی
طاسی پس از شیمی درمانی
طاسی ایجاد شده توسط التهابات پوست (پس از بهبودی)
اسکارهای پس از جراحی
تکمیل تجدید درمان پوست سر مودار
تجدید موهای سینه

هزینه کاشت مو به روش SUT

بر اساس کیفیت و تراکم مویی که باید کاشته شود دارد هزینه کاشت مو به روش SUT متفاوت است. هزینه کاشت مو به روش SUT حدود ۵ تا ۷ میلیون تومان می‌باشد. فرایند تکمیل تراکم طبیعی موها اغلب با دوبار عمل کاشت مو بدست می‌آید، که روش SUT این امکان را کامل برای شما فراهم می‌کند. تعداد عمل‌ها بستگی به سطح ناحیه‌ی بدون موی سر، کیفیت و اندازه‌ی بافت پیوندی استفاده شده و ویژگی‌های فردی بیمار دارد.

توصیه‌های روز کاشت مو به روش اس یو تی

سرتان را با شامپو بشویید، از هیچگونه ماده‌ی الکل دار، ژل و یا نرم کننده‌ای استفاده نکنید.
هنگام صبح، یک وعده‌ی غذایی سبک میل کنید، هر دارویی که هر روز مصرف می‌کنید، مثل داروهای بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت و آسم را مصرف کنید.
قبل از درمان، ناحیه‌ای که قرار است پزشک متخصص کلینیک صدف کاشت مو از آنجا مو برداشت کند را به گونه‌ای شیو کنید که طول موها ۱mm شود.
بیمار یک لباس سرتاسر استریل خواهد پوشید.
فرایند بسته به تعداد موهای پیوندی ، ۴ تا ۸ ساعت طول خواهد کشید.
در طول عمل کاشت مو، بیمار امکان تغییر موقعیت بدن و یا استراحت‌های کوتاه را دارد

بهترین کاشت مو به روش اس یو تی در اصفهان

توصیه‌های بعد از کاشت مو به روش SUT

در زیر به برخی موارد توصیه شده که می‌بایست بعد از کاشت مو مورد توجه قرار گیرد اشاره کرده‌ایم.

بیمار بدون هیچ گونه پانسمانی مرخص خواهد شد، و ممکن است نیاز باشد یک کلاه سبک بر سر بگذارد. چندین ساعت استراحت توصیه می‌شود.
به بیمار توصیه می‌شود، الکل، سیگار یا تنباکو مصرف نکند.
در صورت داشتن درد، بیمار ممکن است از آنالژزیک‌ها مانند پاراستامول، یا پیرالژینوم استفاده کند.
کمپرس سرد هم می‌تواند هر دو ساعت برای چند دقیقه استفاده شود. برای چند روز پس از کاشت مو، زمانی که بیمار می‌خواهد بخوابد، سر بایستی تقریبا تا زاویه ۴۵ درجه بالا آورده شود.
تا سه روز پس از کاشت مو، بیمار ممکن است احساس خارش خفیفی در نواحی عمل شده داشته باشد. احساس بی‌حسی هم ممکن است چند روز تا چند هفته حس شود.
یک روز پس از جراحی، بیمار می‌تواند سرش را زیر دوش با استفاده از آب گرم برای ۵ تا ۱۰ دقیقه بشوید، اما نباید قسمت‌های عمل شده را لمس کند. از حوله یا خشک کن مو استفاده نکنید. سرتان را همانطور که در بالا گفته شد، برای ۴ تا ۵ روز پس از درمان بشویید.
ممکن است پیشانی متورم شود، که در بعضی بیماران اتفاق می‌افتد، و ممکن است تا ۲ تا ۴ روز باقی بماند. در صورت افزایش تورم با پزشکان کلینیک صدف تماس بگیرید.
از فعالیت خسته کننده‌ی فیزیکی تا هفته‌ی دوم‌، از شنا کردن در استخرهای شنا تا سه هفته، و از قرار قرار گرفتن در معرض نورآفتاب یا روی تخت‌های حمام آفتاب گرفتن تا ۶ هفته خودداری کنید. بهتر است تا ۳ هفته از محصولات ضد آفتاب استفاده شود.

عوارض کاشت مو به روش SUT:

عوارض کاشت مو در روش SUT به حداقل رسیده است. اما موارد زیر ممکن است برای برخی افراد رخ دهد :

تورم ناحیه‌ی پیشانی (ممکن است در تعداد کمی از بیماران اگر خط رویش مو پایین باشد اتفاق بیفتد.)
از دست دادن موهای خود فرد پس از عمل (ممکن است پس از سه تا چهار ماه بعد از عمل اتفاق بیفتد که اصلا جای نگرانی نیست و بعد از ریزش طبیعی دوباره موها از ریشه رشد خواهد کرد)
احساس بی‌حسی در ناحیه ی اهداکننده که پس از چند هفته ناپدید می‌شود.
رشد نابرابر و با تاخیر موهای کاشته شده ( که با یکبار اصلاح این مشکل هم برطرف می‌شود.)

کلینیک پوست و زیبایی صدف یکی از بهترین کلینیک‌های پوست و زیبایی در اصفهان می‌باشد که علاوه بر زیبایی به سلامتی بیماران خود بسیار اهمیت می‌دهد، همچنین اگر به دنبال جوانسازی پوست صورت و یا جوانسازی دست‌هایتان هستید ما به شما تزریق ژل توسط متخصصان مجرب در کلینیک صدف را پیشنهاد می‌دهیم.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک آ ، طبقه سوم ، کلینیک صدف
تلفن : 32240827 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
عملکرد لیزر موهای زائدعملکرد لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش‌های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است که در سال‌های اخیر تقاضا براى لیزر موهای زائد افزايش زیادی داشته است. که باعث خلاص شدن از سالن‌های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش‌ها و موهای زیر پوستی می‌شود. ... ادامه مطلب

انواع روش‌های کاشت موانواع روش‌های کاشت مو

کاشت مو به تکنیکی گفتته می‌شود که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهدا کننده یا همان بانک مو، به ناحیه در حال ریزش و یا خالی از مو برده می‌شوند. از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. ... ادامه مطلب

مراقب بعد پیوند مومراقب بعد پیوند مو

بعد از انجام هر عمل جراحی یا سرپایی بیمار باید مراقبت‌هایی را جهت تسریع در روند بهبودی و کسب نتیجه حداکثری انجام دهد. کاشت مو هم از این قاعده مستثنی نیست. ... ادامه مطلب

مطلبی برای نمایش وجود ندارد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465