منو اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک آ ، طبقه سوم ، کلینیک صدف - تلفن : 8 - 32240827 | 32214564
جشنواره پاییزی

جراحی لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو یا بالا کشیدن پیشانی نوعی درمان جراحی زیبایی است که با هدف بالا بردن ابروها و بافت‎های نرم پیشانی انجام می‌شود. در این روش اصلاح و بازسازی پوست اضافی پیشانی، همراه با رفع چین‌ و‌چروک‌ها، خطوط افقی و عمودی پیشانی و خط اخم بین ابروها صورت می‌گیرد؛ که در ادامه به طور مفصل راجع به این روش مطالبی ارائه خواهد شد.

افزایش سن، خشکی پوست، افت اثر کش‌سانی پوست، استرس و حرکت‌های صورت خطوط افقی، چین و چروک و خط اخم را روی پیشانی و افتادگی در ابروها ایجاد می‌کند و چهره را خسته‌ و عصبی نشان می‌دهد. یکی از روشهای رفع این مشکلات، جراحی لیفت ابرو است که در کلینیک صدف اصفهان توسط متخصص پوست قابل انجام است. برای آگاهی بیشتر می‌توانید با شماره های 8 - 32240827 و 32214564 تماس حاصل فرمایید.

مراحل جراحی لیفت ابرو

بی هوشی یا بی حسی در حین عمل

جهت عدم احساس درد در حین جراحی لیفت ابرو ممکن است؛ آرام بخش داخل وریدی یا بی هوشی عمومی اعمال شود؛ که پزشک شما مناسب ترین روش را به شما پیشنهاد می دهد.

برش جراحی

لیفت ابرو ممکن است به روش آندوسکوپیک ( دستگاه جراحی ویدئویی ) و کارگذاری دستگاه های مخصوص از طریق برش های کوچک در خط رویش مو صورت گیرد. این روش اجازه می دهد تا بافت و عضله زیرپوست به وضعیت مناسب برگشت داده شود و محل آن تغییر پیدا کند؛ و یا برداشته شود و سطح قابل دید چین ها و خطوط قابل مشاهده پوستی در پیشانی اصلاح گردد .

اصلاح یک ابروی پایین و آویزان ممکن است با روش اندوسکوپیک یا بدون آن و با برش در شقیقه ها و پوست سر صورت گیرد. این روش ممکن است در همراهی با انسزیون مخفی در چین های طبیعی پلک فوقانی جهت از بین بردن خط اخم بین ابروها که بالای پل بینی است صورت گیرد. یک روش جایگزین لیفت ابرو روش کرونال (تاجی شکل) می باشد. لیفت ابرو کرونال با وقت بیشتر برخی از نواحی خاص پیشانی را اصلاح می کند در این روش انسزیون از گوش تا گوش داده می شود و پیشانی لیفت شده و پوست اضافی از پوست سر برداشته می شود زمان بهبود آن معمولا از زمان بهبود روش اندوسکوپیک بیشتر است.

خط برش لیفت ابرو به خوبی در دور حدود طبیعی صورت پوشانده می شود مگر آنکه جهت کوتاه کردن پیشانی برش ها در خط رویش مو باشند. نتایج اندک اندک با فروکش کردن تورم و محو شدن کبودی آشکار می شود و پوست پیشانی و پلک صاف تر و جوانتر پیدا می‌گردد.

بستن انسزیون پوستی

انسزیون لیفت ابرو به طور معمول به روش های زیر بسته می شود

بالابردن ابروها با کمک روشهای زیر ثابت می‌شوند:

جراحی لیفت ابرو  | ماندگاری لیفت ابرو با جراحی

مزایای جراحی لیفت ابرو

حقایق مهم در رابطه با ایمنی و خطرات لیفت ابرو

تصمیم گیری در رابطه با عمل جراحی لیفت ابرو کاملا مشخص است و شما می بایست در نظر بگیرید که آیا فواید آن با اهداف شما قابل دسترسی است و یا ریسک و عوارض آن قابل قبول می باشد . پزشک شما و یا همکاران او به طور کامل خطراتی که این عمل در پی دارد را به شما گوش زد می کنند. از شما خواسته می شود رضایت نامه ای را مبنی بر اینکه به طور کامل از عمل جراحی، روش های جایگزین و ریسک و عوارض احتمالی آن آگاه شده اید را امضا ء کنید.

عوارض جراحی لیفت ابرو

عوارض جراحی لیفت ابرو شامل عوارض معمول و قابل انتظار و عوارض غیر معمول که ناشی از عدم مهارت و تبحر پزشک است؛ می‌شوند؛ که در ادامه به برخی از این موارد اشاره شده است.

ماندگاری لیفت ابرو با جراحی

ماندگاری لیفت ابرو با جراحی طولانی بوده و تا چندین سال اگر سبک زندگی سالم و مناسبی داشته باشید؛ و دچار افزایش و کاهش وزن پی در پی نشوید ثابت می‌ماند. البته طبق روال طبیعی پوست، پیری ناشی از افزایش سن را نمی‌توان متوقف کرد و عوارض افزایش سن به تدریج همان گونه که برای همه افراد به وجود می‌آید برای کسانی که جراحی لیفت ابرو هم انجام داده اند اتفاق خواهد افتاد.

صفحه اینستاگرام کلینیک صدف

دوره نقاهت جراحی لیفت ابرو

پس از جراحی لیفت ابرو، در حالت معمول بخیه ها پس از یک هفته کشیده می شوند. در دوره نقاهت بهتر است بمنظور بهبود گردش خون بدن، پیاده روی و تحرک را در برنامه روزانه خود قرار دهید. با این وجود انجام فعالیت های شدید بدنی به هیچ وجه توصیه نمی شود. بعد از گذشت یک هفته می توانید به محل کار خود بازگردد و بعد از چند هفته خواهید توانست تمام کارهای خود را طبق روال گذشته انجام دهد. بهتر است میزان فعالیت ها به تدریج افزایش یابد تا دردی و نارحتی حین انجام کارها احساس نشود.

همشهریان گرامی! بهترین نتایج روشهای تخصصی جوانسازی و زیبایی، اغلب با مراجعه به متخصص پوست امکان پذیر است و با وجود کسرت این پزشکان در اصفهان محدودیتی برای شما وجود ندارد. لذا توصیه می‌شود از مراجعه به مراکز غیر مجاز اکیداً خودداری نمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک آ ، طبقه سوم ، کلینیک صدف
تلفن : 32240827 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
ماندگاری تزریق ژل به چه عواملی بستگی دارد؟ماندگاری تزریق ژل به چه عواملی بستگی دارد؟

پرکننده‌های پوستی موادی ژل مانند هستند که برای جبران کاهش حجم در پوست و درمان خطوط و چین و چروک‌ها، به پوست تزریق می‌شوند. در تزریق ژل یکی از مهمترین و قابل توجه ترین موارد، ماندگاری تزریق ژل است. برای آگاهی از عوامل موثر در ماندگاری تزریق ژل در این مطلب با ما همراه باشید. ... ادامه مطلب

تزریق چربی در کدام قسمت‌های صورت انجام میشود؟تزریق چربی در کدام قسمت‌های صورت انجام میشود؟

تزریق چربی به عنوان یکی از روش‌های جراحی زیبایی شناخته می‌شود، که در سراسر جهان توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. چرا که به نوعی با دریافت چربی از بدن فرد، می‌توان از بروز علائمی پیری در صورت و افتادگی و یا از بین رفتن حجم قسمت‌های مختلف بدن جلوگیری کرد. در این مقاله همراه ما باشید. ... ادامه مطلب

درمان چین و چروک، گودی وسیاهی دور چشمدرمان چین و چروک، گودی وسیاهی دور چشم

اطراف چشم پوستی بسیار نازک و حساس دارد که مراقبت و جوانسازی آن به مراتب سخت تر از مناطق دیگر صورت و بدن است. در این مقاله ما به شما چندین راهکار برای رفع چین و چروک و جوانسازی دور چشم، همچنین گودی و تیرگی زیر چشم ارائه می دهیم ... ادامه مطلب

مطلبی برای نمایش وجود ندارد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465