منو اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک آ ، طبقه سوم ، کلینیک صدف - تلفن : 8 - 32240827 | 32214564
جشنواره پاییزی

ژل لب

چرا تزریق ژل لب

لب یکی از قسمت‌های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده، ارتفاع لب کاهش یافته و برجستگی آن در صورت کاهش می‌یابد. تزریق ژل لب می‌تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت. لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ‌تر و حجیم‌تر است و نیمه راست و چپ هر کدام از لب‌ها شبیه هم هستند که حجم و تقارن در این دو نیمه بسیار مهم است. در تزریق ژل، کاری که انجام می‌شود این است که حاشیه لب برجسته و حجم داده می‌شود و بدین ترتیب است که به زیبایی صورت از طریق تزریق ژل لب افزوده می‌شود.

آدرس اینستاگرام کلینیک صدف

لب فوقانی از دو قسمت لب سفید و لب قرمز تشکیل شده است که توسط حاشیه لب از یکدیگر جدا شده‌اند. با تشکیل چروک عمودی و موازی در قسمت سفید لب فوقانی ظاهر نامطلوبی ایجاد می‌شود و در صورت استفاده از روژ لب بصورت خطوط عمودی قرمز رنگ در لب بالا خودش را نشان می‌دهد. بطور معمول لب تحتانی کمی جلوتر از آن قرار گرفته است. می‌توان گفت لب تحتانی حدودا دو برابر لب فوقانی می‌باشد. نیمه راست و چپ هر کدام از لب‌ها بعنوان دو قلو نسبت به یکدیگر تصور می‌شوند.

بهترین تزریق ژل لب در اصفهان

آیا تزریق ژل لب ایمن است؟

ژل‌های لب‌ یک درمان زیبایی هستند بنابراین همیشه این احتمال وجود دارد که چیزی اشتباه رخ دهد. به همین دلیل، کلینیک صدف به شما پیشنهاد می‌کند که اجازه دهید فرد حرفه‌ای واجد شرایط و معتبر برای انجام آن اقدام کند. هرگز وسوسه نشوید که تزریق ژل خود را در سالن زیبایی انجام دهید. اگر تزریق ژل لب به مشکلی بر خورد کند یک آرایشگر یا یک فرد غیر پزشک نمی‌تواند آن را درمان کند و به حالت طبیعی برگرداند.

مراقبت‌های مهم بعد از تزریق ژل لب

رعایت یکسری نکات و انجام دادن مراقبت‌های لازم بعد از تزریق ژل لب، به شما کمک می‌کند تا میزان کبودی و تورم بعد از تزریق ژل را به حداقل رسانده و ماندگاری و دوام ژل لب را افزایش دهید و نتیجه دلخواه خود را مشاهده کنید. بنابراین انجام این مراقبت‌ها دارای اهمیت زیادی هستند.

استفاده از ماسک

در ساعات اولیه بعد از تزریق ژل، از یک گاز استریل بر روی لب‌ها استفاده کنید و تا سه روز بعد از تزریق ژل، در هنگام بیرون رفتن از خانه از ماسک استفاده کنید. استفاده از ماسک باعث می‌شود هنگامی که در معرض آلودگی و هوای آزاد قرار می‌گیرید، میکروب و عوامل عفونت‌زا از طریق سوراخ‌های تزریق ژل وارد لب نشده و از خطر بروز عفونت و افزایش تورم لب‌ها در امان بمانید. استفاده از ماسک علاوه بر جلوگیری از بروز عفونت، از تابش نور آفتاب به لب‌های تزریق شده جلوگیری می‌کند و در نتیجه باعث دوام و ماندگاری بیشتر ژل تزریقی به لب می‌شود.

اجتناب از هرگونه فشار و ضربه بر روی لب

تا سه روز بعد از تزریق ژل هیچگونه ضربه و فشاری به لب‌ها وارد نکنید و از خوردن غذا‌های سفت مانند ساندویچ، نان‌های خشک و کشیدن سیگار یا قلیان که فشار زیادی را به لب‌ها وارد می‌کنند، خودداری کنید. شب‌ها برای کاهش فشار بر روی لب‌ها سعی کنید به پشت بخوابید و از خوابیدن به پهلو یا شکم پرهیز کنید. بعد از تزریق ژل لب تا مدت یک هفته از انجام ورزش‌های سنگین و رفتن به استخر یا سونا بپرهیزید.

ماساژ پس از تزریق ژل لب

ناحیه تزریق ژل و فرم دهی شده در لب‌ها را تا ۲۴ ساعت لمس نکرده و ماساژ ندهید. ولی بعد از آن می‌توانید روزانه به مدت چند دقیقه برای جلوگیری و کاهش خون مردگی، لب‌ها و ناحیه اطراف آن را به آرامی با انگشتان خود ماساژ دهید.

کلینیک پوست و مو صدف اصفهان، همراه با تیم حرفه‌ای و پزشکان مجرب، لیزر موهای زائد شما را با جدیدترین دستگاه‌ها، به بهترین شکل ممکن و بروزترین تکنولوژی‌های روز دنیا انجام می‌دهد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک آ ، طبقه سوم ، کلینیک صدف
تلفن : 32240827 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
تزریق فیلر به لبتزریق فیلر به لب

حجیم بودن لب‌ها از ملاک‌های زیبایی و چهره در این دوره محصوب می‌شود. از این رو، شمار متقاضیان برای حجیم کردن لب‌ها روز افزون است و خانم‌های زیای به دنبال روش‌های تزریق برای حجم دادن لب‌هایشان هستند که انجام بعضی از این روش‌ها ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد و یا غیر استاندارد باشد. ... ادامه مطلب

سوالات رایج تزریق ژلسوالات رایج تزریق ژل

در این مطلب سعی داریم پرسش و پاسخ تزریق ژل را با هم بررسی نماییم. بسیاری از افرادی که قصد دارند از ژل برای افزایش حجم و جوانسازی استفاده نمایند سوالاتی در زمینه تزریق ژل دارند که ما همه آن‌ها را با عنوان پرسش و پاسخ تزریق ژل در قسمت زیر بررسی خواهیم کرد. ... ادامه مطلب

درمان جوش صورتدرمان جوش صورت

درمان جوش معمولاً به سادگی انجام می‌شود ولی درمورد اسکار آکنه، کار به این سادگی‌ها نخواهد بود؛ و حتی غالباً اسکارها به طور کامل درمان نمی‌شوند. به همین جهت درمان جوش امری ضروری و قطعی است. در این متن به علت ایجاد جوش روی پوست و روشهای درمان آن می‌پردازیم. ... ادامه مطلب

مطلبی برای نمایش وجود ندارد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465