منو اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک آ ، طبقه سوم ، کلینیک صدف - تلفن : 8 - 32240827 | 32214564
کاشت ابروی طبیعیلیزر فرکشناللیزر کیوسوئیچ
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق ژل / رفع افتادگی بینی با تزریق ژل

رفع افتادگی بینی با تزریق ژل

اگر در فکر ایجاد تغییرات جزئی، با هزینه کم و بدون نیاز به جراحی در چهره خود هستید؛ شاید لیفت غیرجراحی بینی یکی از مناسب ترین گزینه ها باشد. بینی نقش بسزایی در ترکیب بندی صورت ایفا می‌کند؛ که این امر تا حدی به خاطر شکل آن و کمی هم به خاطر جایگاه مرکزی بینی در صورت است و انگار بینی مسئول نگه داشتن همه چیز کنار هم می‌باشد. به همین جهت ایجاد تغییرات کوچک در بینی، شاید بتواند در ظاهر شما تحولات بزرگی ایجاد کند.

در گذشته اِعمال هر تغییری در بینی بدون جراحی امکان پذیر نبود ولی امروزه، به سادگی با تزریق ژل، ظرف چند دقیقه می‌توان تغییراتی در بینی ایجاد کرد. در همین ابتدا باید بگوییم هر تغییری برای هر نوع و فرم بینی با روشهای غیرجراحی میسر نمی‌شود. گاهی تنها راه اصلاح فرم بینی جراحی است. با این وجود در ادامه این مطلب اصلاحاتی که بدون نیاز به جراحی می‌توان روی بینی انجام داد را معرفی می‌نماییم.

کلینیک صدف یکی از مراکز تخصصی است که کلیه خدمات پوست، مو و لیزر از قبیل تزریق ژل، تزریق چربی و تزریق بوتاکس با بهترین کیفیت و نتایج در این مرکز ارائه می‌گردد. شما جهت استفاده از خدمات این مرکز در اصفهان، می‌توانید با شماره های 8 - 32240827 و 32214564 تماس حاصل فرمایید.

هدف از انجام لیفت غیر جراحی بینی

معمولا وقتی که به عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی فکر می‌کنید، احتمالا فرایندی را در ذهن‌تان تصور می‌نمایید که کل بینی را تحت الشعاع قرار می‌دهد و فرم بینی را به کلی دست خوش تغییر می‌نماید. تفکر شما کاملا درست است. جراحی بینی تقریبا این قابلیت را دارد که بینی را به کلی تغییر دهد. ولی آیا همه خواهان تغییرات کلی در بینی هستند؟ و آیا نیاز به این تغییرات کلی وجود دارد؟

صرفه نظر از افرادی که به دنبال تغییرات اساسی در بینی‌شان هستند، برخی دیگر نه به دنبال این تغییرات هستند و نه نیاز به آن دارند. پروسه جراحی و عوارض ناشی از آن هم دلیل بسیاری از افراد برای عدم تمایل به جراحی بینی است. در واقع می‌توان گفت؛ جراحی بینی برای تمامی افراد مناسب نیست. لیفت غیر جراحی بینی یکی از اقداماتی است که با ایجاد تغییرات کوچک در بینی، میتواند تحولات بزرگی در چهره ایجاد کند. این عمل می‌تواند به اصلاح موارد زیر بپردازد:

لیفت بینی بدون جراحی در اصفهان

رفع افتادگی نوک بینی با تزریق ژل

افتادگی نوک بینی در بسیاری از افراد به دلایل ژنتیکی یا افزایش سن دیده می‌شود. در این حالت بینی بیش از حد نرمال به سمت پایین خمیده شده و فاصله نوک بینی تا دهان بسیار کم است. در موارد خفیف این نقص، تزریق ژل می‌تواند راهگشا باشد و با استفاده از این روش افتادگی بینی رفع خواهد شد. در این روش، پزشک میزان مشخصی از فیلر پوستی را اضافه کرده و نوک بینی را به صورتی شکل می‌دهد که هموارتر به نظر برسد.

عمل غیرجراحی بینی نمی‌تواند از حجم صورت بکاهد، بنابراین افتادگی نوک بینی عملا رفع نمی‌شود. پس بهتر است نوک بینی با مابقی بخش‌های بینی هماهنگ شود، در نتیحه نوک بینی تناسب بیشتری خواهد داشت و باعث می‌شود بینی به توازن بهتری برسد. به زبانی دیگر، حجم به اطراف بینی اعمال می‌شود به صورتی که باعث شود بینی توازن بیشتری پیدا کند. افتادگی نوک بینی کاهش می‌یابد و بیمار تقریبا بلافاصله می‌تواند نتایج آن را ببیند.

حجم دادن به پل بینی با تزریق ژل

پل بینی همان جایی است که عینک روی آن قرار می‌گیرد. اگر دقت کرده باشید؛ پل بینی برخی از افراد خالی بوده و این امر به بد فرم به نظر رسیدن بینی کمک می‌کند. با تزریق ژل پل بینی می‌‍توان به سادگی این مشکل را برطرف نمود و فرم بهتری به بینی داد. اگر چه حجم دادن به پل بینی برای همه مناسب نیست؛ ولی در بعضی از افراد می‌تواند بسیار موثر باشد. در این فرآیند پزشک پوست ژل یا فیلر برای افزایش پل بینی استفاده می‌کند.

بیشتر پزشکان این کار را به صورتی تدریجی انجام می‌دهند و از چندین تزریق استفاده کرده و سپس به فیلر تزریق شده هنگامی که هنوز نرم و قابل انعطاف است فرم می‌دهند . این کار باعث افزایش قابل توجهی در حجم کلی پل بینی می‌شود و تغییرات مشهودی در بینی ایجاد می‌کند و یا عینک‌تان را بالاتر نگه می‌دارد. تنها ایراد و مشکل این شیوه همچون تمامی عمل‌های غیرجراحی بینی مدت زمان ماندگاری نتایج آن است.

در بسیاری از موارد، نتایج عمل بینی غیرجراحی بسته به فیلر استفاده شده، تنها حدود 12 تا 18 ماه ماندگاری دارند. البته برای بسیاری از بیماران این موقت بدون نتایج امتیاز محسوب می‌شود و به آنها این امکان را می‌‌دهد که عمل بینی را به صورتی آزمایشی انجام دهند.

آدرس اینستاگرام کلینیک صدف

تزریق ژل قوز بینی بدون جراحی

داشتن بینی‌های قوز دار یا برجسته شایعترین دلیل برای انجام عمل زیبایی بینی است. عمل زیبایی بینی بدون جراحی، امکان اصلاح و کاستن از برآمدگی روی بینی را فراهم می‌آورد. در حالی که در جراحی زیبایی بینی بخشی از بینی که برآمدگی آن را ایجاد کرده است برداشته می‌شود، در عمل زیبایی بینی بدون جراحی قوز قرار گرفته بروی بینی از طریق تزریق ژل در نواحی اطراف آن پنهان می‌شود.

کاشت ریش، مو و ابرو طبیعی را در کلینیک صدف اصفهان تجربه نمایید. در این مرکز، تنها در یک جلسه می‌توانید شاهد رویش مجدد تعداد قابل قبولی از موهای خود باشید. ضمن اینکه لازم است بدانید، کاشت مو در این کلینیک توسط متخصص پوست انجام می‌شود.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک آ ، طبقه سوم ، کلینیک صدف
تلفن : 32240827 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیزر موهای زائدلیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است که در سال های اخیر تقاضا براى لیزر موهای زائد افزايش زیادی داشته است. که باعث خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی می شود. ... ادامه مطلب

معایب و مزایای کاشت ابرو به روش FUTمعایب و مزایای کاشت ابرو به روش FUT

کاشت ابرو به روش FUT یکی از روش‌های سنتی کاشت ابرو طبیعی است که برای پر کردن قسمت‌های خالی ابرو یا بهبود ظاهر آن انجام می‌شود. در این روش، متخصص، نواری از مو را از بانک مو (معمولاً پشت سر) برداشته و فولیکول‌های آن را زیر میکروسکوپ جدا می‌کند ... ادامه مطلب

دستگاه آر اف فرکشنالدستگاه آر اف فرکشنال

روش آر اف فرکشنال (Fractional RF) یکی از مدرن‌ترین روش‌های جوانسازی پوست است. روشی ایمن و کم‌تهاجمی که می‌تواند بدون دردسرهای عمل جراحی، نتایج بسیار خوبی را به شما هدیه دهد. در این روش از امواج رادیویی ایمنی استفاده می‌شود که به لایه‌ی میانی پوست نفوذ می‌کنند و باعث تحریک کلاژن سازی و دیگر تغییرات د ... ادامه مطلب

مطلبی برای نمایش وجود ندارد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین